شروع کنید

0$

سپاس ، شما در حال انتقال به صفحه پرداخت می باشید

امکانات قابل افزودن

امکاناتی که در صورت لزوم میتونید روی سایتتون داشته باشید ( اگر نیازی ندارید از این مرحله رد شوید)

نسخه پشتیبان از سایتتون داشته باشید

6 ماه از تمام خدمات ما بهرمند شوید

مشاوره و نصب درگاه بانکی مدنظر شما

یک وبلاگ برای سئوی بهتر داشته باشید

درصورتی که نیاز به وبلاگ یا فضای بیشتر دارید

انتخاب یکی از این موارد ضروریست

مرحله بعد

سطح سایت

نوع سفارش خود را انتخاب کنید

برای کسب و کار کوچک

مناسب برای تمام فروشگاه ها

فروشگاه کامل با تمام مخلفات

انتخاب یکی از این موارد ضروریست

مرحله بعد

Game Design


انتخاب یکی از این موارد ضروریست

مرحله بعد

Targeted devices

انتخاب یکی از این موارد ضروریست

مرحله بعد

انتخاب نام سایت

نام وبسایت خود را انتخاب کرده و درصورت آزاد بودن آن را وارد نمایید

بررسی موجود بودن نام سایت:

انتخاب یکی از این موارد ضروریست

مرحله بعد

طراحی

طراحی سایت فقط برای کامپیوتر (رایگان)

امکان مشاهده سایت برروی موبایل و کامپیوتر


قالب واکنشگر (رایگان)

انتخاب یکی از این موارد ضروریست

مرحله بعد

مدیریت محتوا (CMS)

انتخاب یکی از این موارد ضروریست

مرحله بعد

توضیحات

مرحله آخر

قیمت ها بصورت ماهیانه محاسبه خواهد شد

انتخاب یکی از این موارد ضروریست

مرحله بعد

مرحله آخر

درنهایت مبلغ قابل پرداخت شما :


خلاصه سفارش

توضیحاتاطلاعاتمقدارقیمت
تخفیف :
مجموع :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده مناسب از خدمات MTA 98 به دقت ملاحظه فرمایید.
 
 شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌ها و قوانین قبلی تلقی میشود 
 
1-تعاریف
 
مطابق قانون تجارت الکترونیک وبه منظور شفاف سازی اطلاعات و برداشت مشترک از واژه های به کار رفته در توافقات ذیل الذکر، تعاریف کلمات مندرج در متن قوانین به شرح زیر تعریف می شوند.
 
1-1-فروشگاه: فروشگاه اینترنتی MTA98 به عنوان فروشنده
 
2-1-سایت: وب سایت فروشگاه اینترنتی هایپرکیت به آدرس www.mta98.ir
 
3-1-محتوای سایت: کلیه اطلاعات من جمله قیمت، متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت و وبلاگ
 
4-1-کاربر میهمان: هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت mta98 شده باشد، کاربر میهمان تلقی می شود.
 
5-1-عضو: هر شخص حقیقی که بنا بر مشخصات هویتی قابل استناد به عضویت سایت درآمده باشد، عضو تلقی می شود.(عضویت اشخاص حقوقی صرفا از طریق عضویت نماینده حقیقی مجاز شخصیت حقوقی امکان پذیر خواهد بود.)
 
6-1-مشتری: کاربر یا عضوی که از سایت خرید می نماید.
 
7-1-سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و با تکمیل فرآیند سفارش گذاری در سایت ، قصد خرید آنها را اعلام می نماید.
 
 
2-شرایط انعقاد بیع برای ثبت سفارش از سایت
 
مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارتست از اینکه " یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد " ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق "داده پیام" منعقد می گردد.
 
ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می گردد. قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابراز شده برای انعقاد قرارداد. بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است و ملزم به پرداخت وجه آن می باشد. توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب کننده تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پا برجاست یا سایر شروط را مشخص نماید.
 
ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش خود را ثبت نماید.
 
سن کاربران: برای خرید از سایت سن قانونی (18 سال تمام) الزامی بوده و در غیر اینصورت می بایست خرید از سایت توسط والدین یا قیم قانونی انجام شود . عدم رعایت این امر راسا بر عهده مشتری خواهد بود.
 
3-راه های ارتباط الکترونیکی سایت
 
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات MTA98 استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که MTA98 به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
 
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های سایت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
 
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد هایپرکیت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید که در صورت عدم تمایل ایشان با ارسال کد off این سرویس لغو می گردد.
 
توجه فرمایید تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.mta98.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت هایپرکیت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.mta98.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.
 
 
5-روشهای پرداخت
 
1-5-مشتریان ساکن تهران و یا شهرستان میتوانند از طریق درگاه پرداخت زرینپال نسبت به پرداخت سفارش خود اقدام نمایند
 

8-تحویل سفارش
 
1-8-مدت زمان تحویل سفارش بلافاصله بعد از تایید پرداخت توسط واحد مالی میباشد
 
 
9-امکان بحث و تبادل نظر در سایت
 
1-9-در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیر اینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.
 
2-9- Mta98 در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.
 
3-9-در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.
 
4-9-توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از باز نشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
 
10-محتوای سایت و مشخصات محصولات
 
 
1-10-وب ‏‌سایت mta98 هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت هایپرکیت تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
 
11-مسئولیتهای سایت و کاربران
 
1-11-هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
 
2-11-کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است.
 
3-11-mta98 در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.
 
12-حق مالکیت مادی و معنوی
 
1-12-کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به mta98 بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه هایپرکیت، غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.
 
13-اختیارات فروشگاه
 
1-13-فروشگاه همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید.
 
فروشگاه در هر زمانی اختیار را دارد که بنا به مصالح خود، ارائه سرویس به مشتریان و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید.
 
  
چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟
 
شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.
 
"سایت mta98 " از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید "سایت mta98 " به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.
 
سایت mta98  خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده در صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.

لطفا متن زیر را در کادر وارد کنید

Captcha

ثبت نهایی سفارش